Jakie trendy w aranżacji wnętrz są modne tej jesieni?

Internet sam doskonale umie sobie poradzić ze znalezieniem inspiracji wnętrzarskich na nadchodzący jesienny sezon. Jeśli akurat planujesz jakieś zmiany w sowim mieszkaniu, warto sprawdzić, co jest obecnie mocne i wprowadzić do wnętrza swojego domu czy mieszkania nieco nowości.

Po pierwsze: aksamit

Chociaż ten materiał jest już od jakiegoś czasu dość popularny w aranżacji wnętrz, tej jesieni staje się niemal obowiązkową pozycją każdego nowoczesnego mieszkania. Jego obecność na obiciach foteli czy ciekawie przedstawionych krzeseł sprawi, że wnętrze będzie wglądało jednocześnie bardziej luksusowo, a z drugiej strony – będzie przytulniejsze i będzie zachęcało do odpoczynku. Jeśli nie chcesz zdecydować się na wymianę sofy czy fotela, można również uszyć z tego materiału poszewki na poduszki – efekt będzie podobny.

Dekoracje ścian… inaczej

Również w kwestii dekoracji mieszkań sporo się zmienia. Najważniejszym elementem odtąd będą wiszące ozdoby, takie jak kwietniki, doniczki zwisające swobodnie na grubych sznurach, a także same gałęzie zawieszane w różnorodnych kompozycjach wprost na ścianie.

Kolor różowy wraca do łask

Ów kolor, który przez jakiś czas był zarezerwowany jedynie dla pokolenia małych dziewczynek oraz ich rozbujanej fantazji dzisiaj wraca do łask w odcieniu pudrowym. Najlepiej będzie wyglądał w zestawieniu z kolorem niebieskim ora z miedzianymi dodatkami oraz elementami właśnie w tym kolorze. Świetnie zagra również z klasyczną bielą, nadając wnętrzom lekkości oraz dziewczęcego powabu.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *