Jesteś zamiłowanym podróżnikiem oraz fotografem? Wyraź to swoim mieszkaniem!

Nasze mieszkanie to nie tylko nasza wizytówka oraz prezentacja przed gośćmi naszego gustu czy zasobności naszego portfela. Nasze mieszkania w głównej mierze należą do nas i to właśnie nam mają służyć jako miejsce, w którym czujemy się swobodnie, w którym nie musimy niczego ukrywać, w którym możemy dzielić się swoją pasją z innymi. Jeśli naszym hobby jest na przykład podróżowanie czy fotografia, grzechem byłoby nie wykorzystać tego jako motywu przewodniego dla aranżacji wnętrza.

Postaw na oryginalność

Zabawa podróżami może również dać spore możliwości aranżacyjne wnętrza mieszkania, daje również jakby odgórne pozwolenie na stosowanie nietuzinkowych materiałów do stworzenia przedmiotów codziennego użytku czy samych mebli. Regały można sklepić z prostych drewnianych desek, za stół może służyć skrzynia czy kufer, w którym niegdyś przewożono bagaż, najlepiej z dużą ilością naklejek ze świata, podkreślających charakter miejsca

Nie rezygnuj z przestrzeni

Jeśli kochasz podróże, z pewnością również kochasz otwartą, niczym nie skrępowaną przestrzeń – nie rezygnuj z tego we własny domu. Nie musisz mieć postawionych ścianek rozgraniczających poszczególne pomieszczenia na takie czy owakie, nieco organizacji oraz odpowiednie dekoracje sprawią, że nawet niewprawne oko będzie wiedziało dokładnie, gdzie przebiegają granice. Postaw również na najlepsze dekoracje, jakie masz, a więc na własnoręcznie wykonane podczas podróży fotografie oraz na przywożone z podróży pamiątki.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *